Онлайн-карти допоможуть громадам облікувати земельний податок

Онлайн-карти та облік за допомогою засобів автоматизації дозволить створити громаді масив даних для обліку земельного податку.

Візіком,  maps API, онлайн-карти,

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Названо перші кроки розпорядження землею в ОТГНа початку відділи землевпорядкування у громадах мають зібрати інформацію про всі ділянки земель с/г призначення, які є на території ОТГ.

Про це у блозі на АgroРolit.com написав засновник та керівник онлайн-сервісу Feodal.online, інструктор «Земельних Котиків» Андрій Дем’янович, передають Новини картографії від Візіком.

За його словами, наступний крок – керівництву громади слід поспілкуватися з суб’єктами землекористування про виведення землі з тіньогово обробітку.

Онлайн-карти та облік за допомогою засобів автоматизації дозволить створити громаді масив даних для обліку земельного податку та його сплати користувачами та власниками земель. Автоматизований облік також дасть можливість забюджетувати та проконтролювати обсяги та збір єдиного податку, плату за оренду земельних ділянок та сплату земельного податку які надійдуть до бюджету громади. Ми всі розуміємо, що йдеться про величезний об’єм інформації, з яким не впоратися землевпорядному відділу ОТГ без залучення електронного функціоналу, – вважає експерт.

Він додав, що слід з’ясувати, що нині не час, щоб розмальовувати карти 15-ти сільрад фломастером. Вільні години, які за вас відпрацюють електронні пристрої, ви зможете використати, щоб ефективно керувати земельним ресурсом.

Читайте також: