Новий безпілотник "Мейд ін Юкрейн": "6 человек на сундук мертвеца"

Виявляти важливі цілі допоможе новий безпілотник "Мейд ін Юкрейн", який за унікальною технологією виготовила команда вітчизняних інженерів та програмістів.

Візіком,  maps API, дрон,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на ТСН.

Новий дрон невловимий для ворожої ППО і значно дешевший, порівняно із закордонними варіантами, кажуть розробники. І додають, що готові налагодити виробництво літального апарата, щоб забезпечити ним українську армію, йдеться в ТСН.19.30.

Команда інженерів та програмістів випробовує свій новий безпілотник. Це вже його 7 версія, з урахуванням побажань військових. Перевіряють, з якої висоти він може цілити у ворожу бронетехніку РПГ снарядами, задля безпеки використовують муляжі.

На наш літак вантажать до 6 таких снарядів. З першого вильоту точність склала 3 м з висоти 100 м. У будь-якому випадку, доробити треба, бо у нас стоїть завдання - до 1 м. Але навіть зараз цього достатньо для знищення техніки, такої як танк, - розповідають ініціатори.

Оператор цього безпілотника може перебувати аж за 20 км від об’єкту, а сам літальний апарат фактично недосяжний для ворожої ППО та інших засобів радіоелектронної боротьби. Адже зроблений із сучасних матеріалів, які не містять металу чи іншого матеріалу, який у повітрі розпізнають системи ворога. Розробники розповідають одну із фронтових історій.

Читайте нас також: