Окупанти розробили план знесення зруйнованого ними у Маріуполі

Російські окупанти розробили план знесення зруйнованих ними же житлових будинків у Маріуполі. За планом будівлі зруйнують під основу до зими.

Візіком,  maps API, окупанти, Маріуполь,

Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко, який отримав план знесення та ремонту будинків Центрального району в мікрорайонах 17—23, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на babel.ua.

Тільки в центральній частині міста окупанти демонтують 35 багатоквартирних будинків. На картах росіяни позначили такі будівлі червоним кольором — він означає першу чергу на знесення. Помаранчевим позначені будівлі другої черги.

Де-факто без житла залишаться приблизно 8 000 людей через знищення близько 3 700 квартир. За попередніми підрахунками, з них у місті залишається не менш ніж 1 500. Цей мікрорайон навіть не чверть міста. Але така сама ситуація по всьому Маріуполю. За демонтажем не наступає ані ремонт, ані будівництво. Єдине анонсоване та фактичне будівництво на 1 000 квартир за твердженням окупантів — на 2 500 людей. Із приоритетом заселення умовних бюджетників, — розповів Андрющенко.

Він опублікував перелік адрес першої і другої черг, додавши, що маріупольці залишаються без житла та без підготовки до зими.

Читайте нас також: