Інтерактивні карти нерестовищ не заважають браконьєрам

Понад 230 рейдів з контролю дотримання правил рибного вилову провели на Дніпропетровщині з початку нересту. Є результати.

Візіком,  maps API, карта, нерест,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Голос України.

При цьому затримали понад 220 порушників, вилучили майже 800 кг незаконного вилову та триста одиниць забороненого риболовецького спорядження.

У рейдах беруть участь співробітники Нацполіції, рибоохорони, екоінспекції, представники ОДА і громадськості. Порушників нерестових заборон виявляють на річках і узбережжі, ринках і рибоприймальних пунктах. Патрулюють і акваторію від Самарського мосту в місті Дніпро до Новомосковська.

Читайте також:

Під час нересту рибалити можна з берега. Тільки однієї вудкою з одним гачком. Вилов не повинен перевищувати три кілограми. Заборонено ловити із човнів, мостів і в нерестовищах. Такі зони відзначені на інтерактивній карті, - нагадав провідний інспектор рибоохорони Ігор Агеєнко.

Інспектор Придніпровського округу Держекоінспекції Максим Щербаков навів приклад, як у Царичанському районі затримали браконьєрів, які здавали рибу на продаж: "Вилучили і улов, і заборонене спорядження".

На Дніпропетровщині нерест триватиме до 10 червня.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)