Чеський інститут створив мапу психосоціальної допомоги для українців

Чеський національний інститут психічного здоров’я (NUDZ) створив мапу психосоціальної допомоги для українців, що перебувають у Чеській Республіці через воєнні дії.

Там позначені локації, де можна знайти психолога чи психіатра, а також отримати допомогу соціальної служби, медичного закладу державної чи неприбуткової організації. Мапа доступна за посиланням.

Візіком,  maps API, карта, мапа, Чехія,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на forpost.media.

Головна особливість ресурсу полягає у зручному пошуці: мапа передбачає 6 фільтрів для відображення особисто перевіреної інформації, яка періодично оновлюється. Українці можуть окремо шукати «психологічну підтримку», «психіатричну допомогу», «медичні заклади», «соціальні служби», «державні організації», «неприбуткові організації». Вся інформація подана українською мовою. В описі до кожної локації вказані такі дані: послуги, контакти, мови спілкування спеціалістів.

Наразі мапа позначає 364 локації по всій Чехії. Очікується, що їх перелік буде збільшуватися.

Також до 30 червня 2023 року NUDZ надає безоплатну психосоціальну допомогу українцям, що постраждали від війни. Наразі можна отримати консультації 22 фахівців за попереднім записом. Окрім цього інститут пропонує амбулаторну психічну допомогу українцям віком від 18 до 65 років, підтримує психічне здоров’я батьків, дітей та вчителів у школах, впроваджуючи психоедукативні програми.

Довідка:

Національний інститут психічного здоров’я (NUDZ) створено у 2015 року шляхом переформатування Психіатричного центру Прага. Заклад знаходиться під безпосереднім управлінням Міністерства охорони здоров’я Чеської Республіки. З початком війни в Україні NUDZ надає психіатричну та психосоціальну допомогу українцям в Чехії.

2023-05-26 16:24:29