Білл Гейтс перекроїв карту сільськогосподарських земель США

За останні десять років Білл Гейтс купив близько 110 тис. га сільськогосподарських земель у 18 штатах США.

Мільярдер став найбільшим приватним землевласником у країні, свідчать результати розслідування NBC News і The Land Report.

Візіком,  maps API, Білл Гейтс, США, землі,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на investory.news.

Згідно з даними видань, на майже 30 тис. га в Луїзіані фермери Гейтса вирощують кукурудзу, бавовну і рис, на восьми тисячах в Небрасці — сою. У Вашингтоні мільярдер володіє п’ятьма тисячами гектар сільськогосподарських земель, які видно навіть з космосу. На деяких з полів вирощують картоплю для McDonald’s.

Читайте також:

Білл Гейтс регулярно інвестує у боротьбу зі зміною клімату та підтримує екологічне виробництво харчових продуктів, наприклад, стартапи зі створення замінників м’яса і альтернатив рослинній їжі.

Однак мільярдер заявив, що покупка земель не пов’язана з його екологічною діяльністю.

Моя інвестиційна група вирішила зробити це. Це не пов’язано з кліматом, — підкреслив він.

Директор Національної коаліції початківців фермерів Нью-Йорка Холлі Ріппон-Батлер розкритикувала Гейтса за покупку такої кількості площ. Вона вважає, що він заважає молодим фермерам вийти на ринок: вони не в змозі конкурувати з мільярдером у покупці землі і змушені арендувати її.

Гейтса також звинувачують у використанні “підставних підрядників”. За інформацією журналістів, його компанія Cascade Investments набувала площі не безпосередньо, а через мережу з як мінімум 22 місцевих фірм.

Вони офіційно не заявляли про співпрацю з компанією Гейтса, але при цьому мають ту ж юридичну адресу, список співробітників і іноді навіть електронну пошту.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)