Український стартап зібрав кошти для випуску дерев'яних карт світу

Український стартап Enjoy The Wood зібрав кошти для випуску настінних дерев'яних карт світу.

Візіком, ГІС, геоінформаційна система, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, картографія, картографічна платформа, картографічний сервіс, карти онлайн, електронні карти, цифрові карти, карти Візікома, карта України, інтеграція карти України, карта Києва, міста, смт, села, адреси, оновлення карти,Enjoy The Wood, дерев'ні карти, стартап,

Про це розповідає nv.ua.

— Отримувати $1 млн за продукцію, яка існує тільки в проекті — цілком реально. Принаймні, саме так сталося з невеликою столичною компанією Enjoy The Wood. Вона випускає дерев’яні настінні карти світу, виробляючи їх у своєму цеху в Ірпені, передмісті Києва, — йдеться у повідомленні.

Гроші Enjoy The Wood залучила, розмістивши оголошення на кількох спеціальних глобальних онлайн-ресурсах: мовляв, є можливість випускати не просто плоску карту світу на шматку дерева, а тривимірний продукт із підсвічуванням. Унаслідок протягом 2019 року понад чотири тисячі людей із різних країн «скинулися» передоплатою — від $119 до $356 — і профінансували реалізацію ідеї. Натомість Enjoy The Wood зобов’язалася через певний час переслати готовий продукт кожному з таких добровільних «інвесторів».

На зібрані гроші компанія, за словами її співзасновника Ігоря Фостенка, подвоїла виробничі площі до 550 кв. м і на третину збільшила кількість обробних верстатів. І розіслала готовий продукт усім клієнтам.

Читайте також:

Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Кобі Браянт: інтерактивна карта кар'єри

Київ візьмуть в кільце: довкола столиці збудують ВКАД (карта)

Укравтодор показав карту запланованих кільцевих доріг

Геотрекінг і транспорт: в чому користь?

Україна на карті світової корупції: 126 місце зі 180 країн

«Паличкові карти» — найдавніша система картографування океану

Картографія відпустки: де і скільки відпочивають у світі

Інклюзивність та залученість — необхідні умови для існування «розумних міст»

5G і його вплив на розвиток технологій: точка зору

Геодані і будівництво: як застрахувати себе від неправильного рішення