На карту Рівненської області нанесли інформацію про 5,5 тисяч об’єктів.

Зокрема, на мапі змодельовані об’єкти надання публічних послуг: дитсадки, школи, медичні заклади, ЦНАПи, бібліотеки. Серед них них усі існуючі та ті, які необхідно створити чи збудувати.

Візіком, API Visicom, Visicom maps API, Рівне, Рівненщина

Про це повідомляють Рівненські новини, повідомляють Новини картографії від Візіком.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

— Ми зібрали на карті інформацію про те, що зараз у нас фізично вже є. Дані співставили зі стандартами, які надали міністерства, та на основі них змоделювали ідеальну мережу соціальних та інфраструктурних об’єктів, яка має існувати в області. Це і буде наша «дорожня карта», якою будемо користуватися у своїй роботі, — розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Посадовець взяв участь у нараді під головуванням Прем’єр—міністра України Олексія Гончарука щодо формування мережі надання публічних послуг.

Так, наприклад, аналіз показав, що зараз в області є 25 ЦНАПів та 8 підрозділів, а за критеріями моделювання мереж сервісів та послуг потрібно усього 80. Адже ЦНАПи мають бути у кожному центрі територіальної громади з доступністю не більше, ніж 30 хв.

Достатньою є мережа первинної медичної допомоги на Рівненщині, «вторинки» і «третинки». Є потреба у збільшенні кількості центрів безпеки та закладів надання соціальних послуг.

Під час наради Прем’єр—міністр наголосив, що Уряд разом з місцевою владою має сформувати таку інфраструктуру, яка існуватиме не для зручності держави, а співпадатиме з реальними потребами людей.

— Це стосується медицини, освіти, безпеки, сфери послуг. Зараз у нас реформа децентралізації не зовсім ефективна, зокрема, і через відсутність чітких вимірюваних критеріїв, що і для чого зробила місцева влада, — наголосив Олексій Гончарук.

Саме тому з 2020 року Уряд вводить системну оцінку показників роботи голів ОДА.

Читайте також: