Віднедавна на Google Maps видно всі стратегічні об’єкти росії та армії окупантів

Віднедавна, з початком широкомасштабного вторгнення росії в Україну, на Google Maps видно всі стратегічні об’єкти росії та армії окупантів.

Візіком,  maps API, Google Maps,

повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на armyinform.com.ua.

Як повідомляє Defence Express, у сервісі Google Maps всі військові та стратегічні об’єкти рф стали доступні у максимальній роздільній здатності. Тепер різноманітні пускові шахти міжконтинентальних балістичних ракет, командні пункти, секретні полігони та інше можливо роздивитися з роздільною здатністю близько до 0,5 метра на піксель. До цього часу вони відображались у рази в гіршій якості, яка не дозволяла розібрати та розгледіти всі деталі.

Для прикладу, завдяки знімкам можна

  • Оцінити «прогрес» робіт на єдиному російському авіаносці «Адмірал Кузнецов».
  • Також у гарній роздільній якості можна подивитись на базу зберігання ядерних боєприпасів поблизу Мурманська.
  • Для охочих є також можливість оцінити, як із супутника виглядає російський винищувач нібито п’ятого покоління Су-57 на льотно-випробувальному центрі міноборони рф
  • Або, як із космосу ідентифікувати пускову позицію міжконтинентальної балістичної ракети.

Звісно ж, для пересічних мешканців і простих читачів Інтернету такі знімки навряд чи мають стратегічну цінність, бо військові супутники мають значно кращу роздільну здатність. Але є й такі люди, яким водночас точно буде цікаво «побродити» за допомогою Google Maps по секретних місцях рф, а можливо і пошукати бункер самого путіна, йдеться у повідомленні.

Читайте також: