На Волині створюють новий річковий маршрут

У Боратинській громаді працюють над створенням нового туристичного маршруту річками Чорногузка та Стир. Водний похід передбачає екстремальний сплав та екскурсії унікальними природними локаціями.

Візіком,  maps API, Луцьк, річка, маршрут,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на volynonline.com.

Цими вихідними представники Боратинської громади вперше протестували новий маршрут. У туристичному сплаві «Чорногузка-Стир» взяли участь 11 людей, серед яких учасники АТО та члени їх сімей, працівниця ОМС, депутат, активні жительки громади, місцева чемпіонка України з веслування на байдарках та каное. Перша екскурсійна група подолала маршрут з Новостава до Боратина протяжністю 11,7 км за 2,5 год, йдеться у повідомленні.

Групу вів учасник АТО з Променя Олексій Кушнєр, який свого часу виграв особистий проект від Міжнародної організації з міграції і закупив човни для сплавів. Під час водного походу також випробували нове обладнання (байдарки та комплектуючі), яке придбали у рамках проекту «КРОК».

Такий вид відпочинку підійде усім, – переконують учасники сплаву. – Під час водного походу можна отримати безліч екстриму, а ще насолодитися мальовничими краєвидами. Тому таке дозвілля прийдеться до вподоби й любителям активного відпочинку і тим, хто просто хоче побути наодинці з природою. У цьому сезоні це, мабуть, останній сплав, тож з нетерпінням чекатимемо весни, щоб повторити мандрівку.

Проведення заходу стало можливим завдяки проекту «КРОК – реінтеграція ветеранів задля згуртованої громади». Ініціативу реалізує Боратинська громада у рамках всеукраїнського проекту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Читайте також: