Карта продемонструвала як суховантаж Razoni пройшов “зерновим коридором”

Суховантаж Razoni з вантажем кукурудзи, який перший пройшов “зерновим коридором” та сьогодні зранку був проінспектований групою представників України, ООН, Туреччини та рф зі складу Спільного координаційного центру, що діє в Стамбулі, почав перехід Босфором.

Візіком,  maps API, карта, зерно, коридор,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.

На інтерактивній карті руху судна видно, що воно почало рух через протоку Босфор і вже пройшло під мостом Султана Селіма Явуза.

Довідково:

  • Як повідомлялось, 1 серпня, вперше з 24 лютого, з Одеського порту вийшло судно з українським продовольством. На його борту понад 26 тис. тонн кукурудзи. Судно Razoni під прапором Сьєрра-Леоне прямує до порту Тріполі, Ліван. Воно рухатиметься коридором, безпеку якого підтвердили ООН та Туреччина. На сьогодні в портах Одещини залишаються ще 16 суден із українським збіжжям, які чекають на відправлення.
  • Прибуття судна в Стамбул очікувалося о 15.00 2 серпня, потім через умови на морі було перенесене на пізніший час. Судно стало на якір учора ввечері, близько 21.00. Сьогодні після 10.00 на судно прибула інспекційна група, яка здійснила огляд судна та вантажу. Після приблизно 1,5- годинної інспекції судно отримало дозвіл на продовження руху в Ліван.

Читайте нас також: