Провайдерів, які не блокують російську пропаганду, каратимуть

Інтернет-провайдерів, які відмовляються блокувати російську пропаганду, почали виключати з Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

Далі на компанії чекає вжиття більш серйозних санкцій.

Візіком,  maps API, інтернет, провайдер,

Про це повідомляє Держспецзв'язку в Telegram, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Економічну правду.

Так, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку, ухвалила рішення про виключення ТОВ "НЕТАСІСТ" та ТОВ "НЕТАССІСТ" із Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

Причина - невиконання розпоряджень та вимог Національного центру оперативно-технічного управління електронними комунікаційними мережами України (НЦУ), який діє при Держспецзв’язку, під час воєнного стану. Зокрема тих, що стосуються безпеки електронних комунікаційних мереж і послуг та блокування ворожих доменів в Україні, - йдеться у повідомленні.

Далі буде ухвалене рішення про те, що робити з порушниками, кажуть у Держспецзв'язку.

Це можуть бути:

  • встановлення тимчасових особливостей маршрутизації трафіка, відповідно до цього рішення
  • анулювання дозволів на користування номерним ресурсом
  • анулювання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом
  • виключення інформації з інших реєстрів, ведення яких здійснюється національною комісією.

У відомстві нагадали, що в умовах воєнного стану постачальники електронних комунікаційних мереж та/або послуг зобов’язані невідкладно вживати заходів для виконання доручень НЦУ.

Читайте також: