На Полтавщині розробляють єдину інтерактивну карту місць концентрації ДПТ

У межах реалізації обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2021-2024 роки планують впровадити єдину інтерактивну карту місць концентрації дорожньо-транспортних пригод для їх ліквідації та інформування учасників дорожнього руху.

Візіком,  maps API, Полтава, карта, ДТП,

Про це повідомили у Полтавській облдержадміністрації, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Новини Полтавщини.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

В обговоренні взяли участь представники

  • Агентства місцевих доріг Полтавської області,
  • Служби автомобільних доріг у Полтавській області,
  • Управління Патрульної поліції в Полтавській області
  • та Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На засіданні поділилися вже існуючими кейсами в частині реалізації карт місць концентрації дорожньо-транспортних пригод, а також планами на впровадження нових картографічних систем.

Управління Патрульної поліції в Полтавській області представило інтерактивну карту місць концентрації дорожньо-транспортних пригод, створену за їх ініціативи.

Агентство місцевих доріг Полтавської області також презентувало “Карту місцевих доріг Полтавської області”, яка відображає детальну інформацію щодо розташування об’єктів дорожньої інфраструктури.

Т.в.о. начальника Управління Сергій Марчишинець зазначив, що розробка та впровадження єдиної обласної інтерактивної карти місць концентрації дорожньо-транспортних пригод є необхідним кроком як для підвищення ефективності прийняття управлінських рішень, так і для покращення рівня відкритості і доступності даних у сфері безпеки дорожнього руху.

Читайте також:

2021-03-02 11:58:00