До зони окупації в Криму додали море і повітряний простір (карта)

Окупувавши Крим, Росія захопила не тільки сушу, але й понад 80% морської акваторії України, а також величезну площу польотної зони.

Візіком, API Visicom, окупація Криму,

Статистику і відповідну карту опублікував на своїй сторінці у Facebook юрист, експерт з морського права Богдан Устименко, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Обозреватель.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Зокрема, йдеться про російську «повітряну» карту, якою користуються російські пілоти, зокрема військові. Устименко підкреслив, що вона оприлюднена вперше.

— Чорні лінії — це перманентні повітряні траси російських літаків. Якщо умовно накласти ці «каракулі» і на море, то це дасть змогу чітко зрозуміти, яку сукупну площу морського та повітряного просторів вкрала у нас Росія. Україна втратила не менш ніж 80% свого моря (100 000 км² зі 137 000 загальної площі морських просторів). Наприклад — площа самого Кримського півострова становить 27 000 км². Зрозуміла «арифметика» окупації: 27 000 км² суші + 100 000 км² моря + 100 000 км² неба, — вказав на реальні масштаби захоплення українських територій Росією експерт.

Читайте також: