Карти Одеси: від античності до незаконних забудов

Проект «Одеська історія» виклав у вільний доступ старовинні карти території Одеси і області. На офіційній сторінці можна побачити понад 80 раритетних карт. Найстарішим зразкам понад 400 років.

Візіком, ГІС, геоінформаційна система, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, картографія, картографічна платформа, картографічний сервіс, карти онлайн, електронні карти, цифрові карти, карти Візікома, карта України, інтеграція карти України, карта Києва, міста, смт, села, адреси, оновлення карти, карти Одеси, незаконні забудови,

Власне кажучи, одна з них датується 1590 роком. Її створив фламандський картограф Авраам Ортелій за описом місцевості грецьким філософом Птолемеєм.

Вперше її опублікували в Антверпені в 1608 році. Також є сторінка з 11-томного атласу Блау, найбільшого з коли-небудь опублікованих. Є карти часів Кримської війни і Російської імперії. А також німецька аерозйомка часів Другої світової війни.

Крім того, в Одесі вирішили картографувати об'єкти будівництва, де є порушення або відхилення від проектної документації.

Їх нанесуть на спеціальну карту.

Про це повідомив очільник міста Геннадій Труханов. За словами мера, співробітники міського ДАБК повинні підготувати карту всіх об'єктів, які відхиляються від проекту при будівництві.

— Заборони не виконуються, тому що сьогодні немає дієвого важеля, а порушники прекрасно це розуміють. Накладається мораторій — вони йдуть до суду, скасовують мораторій — продовжують будівництво, — пояснив Труханов.

Читайте також:

Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Кобі Браянт: інтерактивна карта кар'єри

Київ візьмуть в кільце: довкола столиці збудують ВКАД (карта)

Укравтодор показав карту запланованих кільцевих доріг

Геотрекінг і транспорт: в чому користь?

Україна на карті світової корупції: 126 місце зі 180 країн

«Паличкові карти» — найдавніша система картографування океану

Картографія відпустки: де і скільки відпочивають у світі

Інклюзивність та залученість — необхідні умови для існування «розумних міст»

5G і його вплив на розвиток технологій: точка зору

Геодані і будівництво: як застрахувати себе від неправильного рішення