У Львові показали 3D-мапінг

З нагоди 100-ліття всесвітньо відомого скульптора і графіка Михайла Дзиндри сьогодні, 27 грудня, управління культури ЛМР організувало проведення аудіовізуального дійства - 3D-мапінгу, на фасаді Ратуші.

Під час дійства на Ратуші можна було побачити роботи митця, їх особливості та деталі.

Візіком,  maps API, 3D, мапінг, Львів,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Львівську міську раду.

Цього року Львів святкує 100-ліття відомого скульптора Михайла Дзиндри. Оце дійство – це перша така офіційна святкова подія. Протягом наступного року – цієї 100-ї річниці, ми будемо мати багато культурних, освітніх та просвітницьких подій, що стосуватимуться Михайла Дзиндри. Його скульптури є у Брюховичах у музеї. Ми хочемо привернути увагу до його робіт, тому що вони є визнаними в світі, і ми, як львів’яни, повинні пишатися, що він вибрав місце їх розташування саме тут, - сказала керівниця департаменту розвитку Львівської мерії Наталя Бунда.

Створили 3D-мапінг, присвячений видатному скульптору Михайлу Дзиндрі, управління культури Львова, Центр Довженка та студія креативного виробництва Kurbas Production.

Довідка

  • Михайло Дзиндра – всесвітньо відомий український скульптор, графік та архітектор, який збагатив світове мистецтво новим баченням пластики та модерної композиції.
  • Митець народився на Львівщині, у 50-тих роках виїхав з родиною у США, де мав успішну мистецьку кар’єру, працював з О.Архипенком. Згодом купив у Флориді земельну ділянку під створення музею сучасного мистецтва. Однак, після проголошення незалежності у 1991 році вирішує повернутися на батьківщину і забирає із собою майже всі свої модерні стичні скульптури. У 2005 році у Брюховичах був відкритий Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри.

Читайте також: