Обробіток полів за допомогою дронів в Україні стає нормою

Компанія LNZ Group та її бренд Defenda вже понад 7 років займаються впровадженням сучасних технологій у сільськогосподарській галузі України і наразі запускають новий напрямок у своїй діяльності — обробіток полів за допомогою дронів.

Візіком,  maps API, LNZ Group, дрон,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на agravery.com.

  • Чому аграрії обирають безпілотники для внесення ЗЗР, а потім повертаються до обприскувачів?
  • Чим обприскувати поле: літаком, гвинтокрилом, дельтапланом, дроном або наземною технікою?

Використання дронів в якості обприскувачів — один з методів точного землеробства, що дозволяє значно економити кошти на ЗЗР та добривах. Саме тому Defenda пропонує аграріям власний парк дронів для внесення на посіви всієї лінійки агропрепаратів та всіх видів біозахисту.

Також пропонується повний агроконсалтинг із використанням високотехнологічного обладнання для досягнення максимальної ефективності в агропроцесі», — йдеться в повідомленні. Додамо, що ключовими перевагами безпілотників є:

  • зменшення витрат робочої речовини у 30 разів у порівнянні із класичними методами внесення; економія води та зменшення витрат ЗЗР;
  • внесення у важкодоступних місцях;
  • зниження впливу фітотоксичності завдяки точковій обробці проблемних ділянок;
  • висока швидкість роботи;
  • максимальна точність внесення; широкий діапазон погодних умов; мінімальне залучення матеріально-технічних та людських ресурсів.

Ми пропонуємо внесення ЗЗР (гербіциди, інсектициди та фунгіциди), добрив (мінеральних, комплексних, органо-мінеральних та гуматів) та десикацію перед збором врожаю (висота культури не має значення), — підкреслили у компанії.

Читайте також: