Нова карта в Instagram стала конкурентом Google Maps

У компанії кажуть, що нова карта дозволяє користувачам отримати більше інформації під час пошуку популярних місць і компаній поруч з ними.

Візіком,  maps API, Google Maps,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на techtoday.in.ua.

Її нададуть пов’язані публікації, історії та путівники, складені іншими юзерами

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг оголосив, що компанія представляє нову динамічну карту з можливістю пошуку в Instagram. Оновлена карта дозволить користувачам знаходити популярні місця поруч і фільтрувати результати за певними категоріями, включаючи ресторани, кафе та салони краси. До цього оновлення карта в Instagram містила лише публікації.

У компанії кажуть, що нова карта дозволяє користувачам отримати більше інформації під час пошуку популярних місць і компаній поруч з ними. Її нададуть пов’язані публікації, історії та путівники, складені іншими юзерами. Також на карті можна шукати місця за певними хештегами.

Знайти нове місце можна, торкнувшись тегів розташування в публікаціях у своїй стрічці або в історіях. Також можна шукати назву міста, району чи місця. Ще можна переглядати останні історії, найпопулярніші дописи та відповідні путівники для позначених місць.

Окрім можливості зберігати та ділитися цікавими місцями юзери Instagram також можуть показати теги розташування свого профілю, щоб він відображався на карті для інших.

Читайте нас також:

2022-07-21 11:44:32