Volvo планує впровадити в свої авто HD-мапу Google

Наприкінці 2022 року компанія Volvo Cars представила свою останню новинку – електромобіль Volvo EX90 – з інноваційною низкою датчиків: камерами, радарами та lidar.

Водночас компанія активно працює над вдосконаленням системи допомоги водію та запровадженням технології автономного водіння. Для цього автомобіль повинен у деталях розпізнавати середовище навколо: безпосередньо перед водієм, на великих відстанях, а також за поворотами.

Візіком, API Visicom, HD-мапа, Google

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на borgexpert.com.

Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Тому Volvo Cars першою серед автовиробників впровадить HD-мапу Google у майбутні автомобілі у партнерстві з Google та стратегічною філією Polestar.

Розроблена спеціально для автовиробників, мапа надаватиме найбільш актуальну й детальну інформацію про дороги. Очікується, що інновацію спершу отримають нещодавно презентовані Volvo EX90 і Polestar 3.

Компанія продовжує розробляє функцію Pilot Assist, яка допомагає водію керувати транспортним засобом. Вона синхронно працюватиме із HD-мапою Google та вхідними даними від сучасних зовнішніх датчиків: lidar, 5 радарів і 8 камер. Та і це ще не фінальна ілюстрація точних можливостей HD-мапи.

Інтеграція HD-мапи Google дозволить об’єднати дані сучасного датчика Volvo EX90 із точними даними Google про смуги руху та локалізацію. А це – полегшення допоміжного водіння при зміні смуги руху, використанні функції Pilot Assist і майбутньої технології автономного водіння.

2023-01-25 15:04:55