Бомбосховища та укриття нанесли на карту Харкова

У Харкові є 300 укриттів, а також 4 000 підвалів у житлових будинках, де також можна сховатися в разі обстрілів.

Також є інтерактивна карта ДСНС, на якій можна знайти найближче до вас укриття.

Візіком,  maps API, Харків. мапа, укриття,

Про це повідомили на сайті міської ради Харкова, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Сегодня.

Укриття і бомбосховища в Харкові

За словами директора Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації Івана Сокола, на Харківщині з укриттів підготовлено до використання 80%.

Найбільше проблем з тими укриттями, які знаходяться на території підприємств, що не працюють. А захисні споруди можуть належати різним власникам.

У житлових будинках знаходиться 4 200 найпростіших укриттів. Вони розраховані на перебування людей від 1 до 4 годин. Також у Харкові є понад 300 захисних споруд цивільного захисту. Це як прості, так і протирадіаційні укриття. Вони призначені для персоналу підприємств, які працюють в особливий період. Крім того, в Харкові є споруди подвійного призначення – це метрополітен, підземні паркінги, переходи. У всіх цих місцях можна сховатися при виникненні НС. Всього у всіх укриттях міста зможуть сховатися більше ніж 1,5 млн жителів.

Якщо у вашому будинку немає укриття, ви можете сховатися в сусідніх будинках або прилеглих станціях метро.

У разі надзвичайної ситуації для всіх прозвучить спеціальний сигнал, який означає "Увага всім!" Якщо ви почули сирену, то потрібно відразу ж включити радіо, телевізор або джерело інформації, де вам повідомлять, що робити й що відбувається. В укриття необхідно взяти речі першої потреби – документи, воду, гроші, ліки, продукти першої необхідності.

Читайте також: