Інтерактивна карта корисних копалин з'явилася у відкритому доступі
У відкритий доступ викладено Інтерактивну карту стратегічних корисних копалин, розроблену Державним науково-виробничим підприємством «Геоінформ України».
Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.
Державна служба геології та надр України ініціює наповнення Державного геологічного порталу онлайн-сервісами. ДНВП «Геоінформ України» створив Інтерактивну карту стратегічних корисних копалин, серед яких берилій, гафній, графіт, золото, літій, марганець, мідь, нікель, ніобій, олово, рідкісноземельні, свинець, срібло, тантал, титан, цинк, цирконій та інші, - йдеться у повідомленні.
Читайте також:
- Супутникові знімки допомогли виявити незаконне звалище металургійного шлаку
- У Чернівцях розробили карту боржників за опалення
- Музей історії урядів теперможна відвідати віртуально на карті
- Супутникові знімки прогнозують зростання кількості повеней у світі
- Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
У відомстві зазначили, що карта містить позначення контурів перспективних рудопроявів, об’єктів надрокористування, заяв на отримання та ділянок діючих спеціальних дозволів.
Інтерактивна карта передбачає перехід на базу даних спеціальних дозволів і на паспорти об’єктів з Державного кадастру та балансу. Підключено шари областей, районів, ОТГ, що дозволяє визначити приналежність об’єктів надрокористування до конкретних адміністративних одиниць.
Сервіс працює на основі GIS-технологій; наявна інформація може бути завантажена та оброблена будь-якою геоінформаційною системою.
Розміщення всіх необхідних надрокористувачу баз даних та реєстрів на єдиному зручному ресурсі є нашою метою, - прокоментував голова Держгеонадр Роман Опімах.
2021-08-09 11:32:18