Strava додасть до своєї платформи FATMAP - сервіс 3D-карт

Strava, платформа для відстеження активності, якою користуються понад 100 млн людей по всьому світу, придбала європейську компанію FATMAP, яка створює глобальну 3D-карту з високою роздільною здатністю для активного відпочинку на природі.

Умови угоди поки не розголошуються.

Візіком, API Visicom, FATMAP,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на root-nation.com.

Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Сервіс Strava з’явився у 2009 році й швидко став одним з провідних у галузі відстеження активності. Особливої популярності він набув у велосипедних та бігових спільнотах, які використовують застосунок Strava для прокладання маршрутів, спілкування з колегами-спортсменами та запису своїх дій через GPS. Але компанія розширила свої функціональні можливості, щоб сподобатися ще й фанатам піших прогулянок, і минулого року запустила опцію маршрутів, орієнтовану на пішоходів, маунтенбайкерів та бігунів, що займаються трейлом.

Довідково

  • FATMAP була заснована десять років тому і спочатку орієнтувалася на забезпечення гірськолижних курортів картами з високою роздільною здатністю.
  • Вона співпрацювала з різними супутниковими та аерокосмічними компаніями, щоб доповнити платформу детальними картами, які включають вершини, річки, перевали, стежки, хатини тощо.
  • Та зрештою місія FATMAP полягає в тому, щоб стати своєрідними картами Google, але для подорожей на природі.

Кінцева довгострокова мета – інтегрувати основну платформу FATMAP в саму Strava, але це буде довгим ресурсомістким процесом. Саме тому компанія працює над створенням інтеграції з єдиним входом – тобто підписники зможуть отримати доступ до повного набору функцій FATMAP, увійшовши в застосунок за допомогою облікових даних Strava. Поки що обидва продукти існуватимуть окремо, але представники Strava заявили, що в майбутньому вирішуватиметься, чи житиме FATMAP як окремий продукт після того, як відбудеться технічна інтеграція.

Придбання FATMAP є частиною «постійних інвестицій Strava, спрямованих на забезпечення кращого у своєму класі цифрового досвіду» для тих, хто прагне вести активний спосіб життя.

Якщо інші картографічні платформи були розроблені для навігації вулицями та містами, то FATMAP створив карту, розроблену спеціально для того, щоб допомогти людям досліджувати природу, – кажуть представники компанії.