З'явилася карта об'їзду пошкодженого мосту біля Демидова

Вчора, 29 червня, у селі Демидів під Києвом блискавка влучила у відновлений автомобільний міст через річку Ірпінь. Через сильний удар блискавки відбулася детонація вибухового пристрою.

Візіком,  maps API, мапа реновацій

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Вечірній Київ.

Автомобільний та пішохідний рух через міст зупинено, а об’їзд можливий лише через іншу автодорогу — трасою М-07 Київ — Ковель — Ягодин.

Зі слів заступника глави Офісу президента України Кирила Тимошенка трасою можуть рухатися як легкові машини, так і вантажівки з товаром вагою понад 10 тонн.

Війна ще довго нагадуватиме про себе, але ми оперативно реагуватимемо на всі виклики. Після роботи екстрених служб, обстежимо та визначимо обсяг ремонту, — додав Тимошенко.

Довідково

  • На другий день війни, 25 лютого, наші війська підірвали міст через річку Ірпінь, щоб зупинити ворога, який тоді марив столицею. Окрім переправи підірвали й дамбу на в’їзді у Демидів, біля села Козаровичі.
  • А цього тижня, 27 червня, мешканці підтопленого Демидова блокували дорогу в бік Києва та Димера. У такий спосіб вони звертали увагу на свої мокрі будинки. Оскільки стара дамба не справляється і є вірогідність, що весь Демидів затопить, якщо не ліквідують пошкодження підірваної дамби.
  • Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба пообіцяв вирішити проблеми жителів підтопленого Демидова під Києвом: влада планує до серпня відновити шлюз зруйнованої наприкінці лютого дамби.

Читайте також: