Карта зафіксувала затор в дельті Дунаю

Після звільнення острова Зміїний почалося судноплавство через румунський канал Суліна. Однак канал односторонній, тому кораблі можуть тижнями стояти в черзі на прохід.

Візіком,  maps API, карта, мапа, дельта, дунай,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Фокус.

Близько 130 суден з українським зерном очікують своєї черги біля входу в румунський канал Суліна, де біля дельти Дунаю утворився затор з багатьох суден, про що свідчать дані моніторингового сервісу Marinetraffic.

Затор пов'язаний з тим, що вперше після початку масштабного вторгнення Росії до України у румунських водах активізувалося судноплавство. Проте складнощів додає те, що канал Суліна — односторонній, і кораблі можуть тижнями чекати на свою чергу на прохід.

За даними USM, біля входу до каналу Суліна знаходиться понад 130 суден.

Адміністрація морських портів України повідомила про поновлення судноплавства через канал "Дунай — Чорне море", після того, як територію острова Зміїний вдалося звільнити від російської військової техніки.

Довідково:

  • За даними Міністерства інфраструктури України, кілька днів тому каналом гирла Бистре річки Дунай відновлено прохід для суден, які перевозять сільгосппродукцію.
  • Водночас повідомляється, що експорт зернових через канал Дунай не дозволяє Україні забезпечити й частини колишнього обсягу, що йшов через порти, адже глибина гирла не дозволяє проходити великим кораблям із зерном.

Читайте також:

2022-07-13 13:25:04