Держгеокадастр Черкаської області відзвітував про видані витяги

Найбільше витягів сформовано й видано в Черкаському районі.

Із початку 2021 року спеціалісти територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств і фермерських господарств, сформували й видали 28111 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) земельної ділянки.

Візіком,  maps API, Черкаси, кадастрова карта,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Прочерк.

Із загальної кількості через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн замовлено та видано 21638 (77%) витягів, ще 6473 (23%) – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів сформовано й видано в Черкаському (3607), Золотоніському (2587) і Тальнівському (2324) районах Черкащини, йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)