В громаді на Івано-Франківщині створили віртуальний 3D-тур

Віртуальна панорама пропонує вирушити у віртуальну подорож туристично-екскурсійними об’єктами та екологічним маршрутом Долинської громади.

Візіком,  maps API, 3D-тур,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на galka.if.ua.

У такий спосіб у громаді хочуть привернути увагу туристів, адже завдяки віртуальній екскурсії Долинську громаду можна роздивитися, як на долоні, йдеться у повідомленні.

Щоб віртуально зазирнути у найкрасивіші куточки громади – перейдіть за посиланням.

3D-тур створено в рамках реалізації проєкту «Створення системи комплексних заходів для розвитку туризму у Долинській ОТГ», який впродовж 2021 року реалізовує відділ інвестицій і туризму, – інформують фахівці відділу Долинської міської ради.

Довідково:

  • Віртуальний тур — це тривимірне панорамне зображення пам’яток міста з ефектом присутності. Для цього було зроблено безліч фотографій приміщень, а ще – аерозйомку. Вони були поєднані в одне ціле завдяки спеціальній програмі. Це дало змогу користувачам туру поглянути на місто та громаду з висоти пташиного польоту або роздивитися деталі історичних будівель.
  • Долинська ТГ має високий потенціал для розвитку туризму, отож тут і надалі працюють над створенням нових інструментів, котрі допоможуть зацікавити туристів. Сучасні технології надають багато можливостей, тому відділ інвестицій та туризму їх використовує для промоції туристичного потенціалу.

Читайте також: