САУ Zuzana використовує цифрові карти місцевості

ЗСУ продовжують озброюватися сучасною 155-мм артилерією – нещодавно стало відомо, що вже до наявних в руках наших військових зразків приєднається і Zuzana 2 зі Словаччини.

Візіком,  maps API, САУ, Zuzana, карта,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на defence-ua.com.

Причому, як повідомила речниця Міноборони Словаччини, замовлення на САУ Zuzana для України стане пріоритетним для словацької оборонки.

Довідково:

  • Так, САУ Zuzana 2 була прийнята на озброєння армії Словаччини у 2009 році – ця гаубиця відправляє 155-мм "подарунки" ворога на відстань понад 40 км – це майже на 5 км більше, ніж російська модернізована САУ 2С5М "Гіацинт". Також на башті розміщені чотири димові гранатомети з кожного боку та один 12,7-мм кулемет.

  • Словацька САУ має сучасну АСУВ, яка пов’язана із засобами зв’язку та використовує цифрові карти місцевості; дані для стрільби обчислюються автоматично, над стволом є радіолокаційний вимірювач початкової швидкості польоту снаряда.

  • Швидкострільність Zuzana 2 – 5 пострілів за хвилину на 13 пострілів за перші 3 хвилини, при ручному заряджанні – 2 постріли за хвилину. САУ має режим Multiple Rounds Simultaneous Impact – снаряди випускаються по декількох різних траєкторіях і вражають ціль одночасно. Має систему прицілювання для стрільби прямою наводкою.

  • Екіпаж САУ захищений від великокаліберної стрілецької зброї та малих осколків. Zuzana 2 має систему кондиціювання, протипожежну систему та систему захисту від зброї масового ураження. Для поїздок вночі водій має пасивну систему нічного бачення.

Читайте також: