Київ: після ремонтів укриття, яке було непридатним, з’являється на електронній мапі
За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, в основному це не бомбосховища, а укриття.
Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на vechirniy.kyiv.ua.
Підвали будинків повноцінними бомбосховищами назвати складно — це просто укриття. Відбувається їх модернізація. Ця робота тривала. Вона відбувалась і минулого року, і цьогоріч триватиме. Торік близько 400 укриттів були відповідним чином відремонтовані й підготовлені, — розповів Микола Поворозник в інтерв’ю Укрінформу.
За його словами, якщо це стосується бомбосховищ, наприклад, в об’єктах комунальної власності — школи, садочки, лікарні, інші будівлі, звичайно ж, там проводять ремонтні роботи і модернізацію.
Микола Поворозник також підкреслив: «Якщо це стосується приватного сектору, питання в тому, що це власність людей, які там проживають. Хоча, на такі укриття виділяються кошти і на сьогодні роботи щодо їх ремонту також проводяться».
На запитання чи планується збільшення кількості укриттів, перший заступник голови КМДА відповів, що сьогодні використовуються придатні укриття. Є відповідна електронна схема всіх цих укриттів. Після ремонтів укриття, яке було непридатним, з’являється на електронній мапі.
2023-03-01 12:08:07