У "Пунктах незламності" будуть встановлені Starlink

Уряд веде перемовини щодо можливості закупити тисячі терміналів Starlink, якими планують, зокрема, забезпечити "пункти незламності".

Візіком, API Visicom, старлінк,

Як інформує Укрінформ, про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, передають Новини картографії від Візіком.

Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Минулого тижня за ініціативи Президента України по всій країні запрацювали «Пункти незламності». Майже тисячу з них відкрила Державна служба з надзвичайних ситуацій. У цих пунктах є світло, вода, тепло, зв’язок. Працюємо над тим, аби кожен такий пункт забезпечити Starlink. Наразі уряд веде перемовини про можливість купити нову велику партію із тисяч старлінків для України, - сказав Шмигаль.

Він також анонсував, що уряд затвердить необхідні документи, аби термінали Starlink завозилися в Україну без мита і ПДВ. Це здешевить їхню вартість і дозволить забезпечити їх для якнайбільшої кількості людей та організацій.

Шмигаль зауважив, що пункти обігріву також відкрив відповідальний бізнес: у магазинах, аптеках, відділеннях банків та автозаправних станціях. Місцева влада активно долучається до організацій таких місць обігріву.

Він додав, що серед ключових компонентів, щоб ситуація в енергетиці покращилася, - потужна протиповітряна оборона.