Boston Dynamics випустила оновлену версію роботизованої собаки Spot

Пристрій отримав кольорові камери, продуктивніший обчислювальний блок для машинного зору і підтримує мережі п'ятого покоління.

Візіком,  maps API, Boston Dynamics, Spot,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на gagadget.com.

Що відомо

  • У новому Spot так само встановлено п'ять пар стереокамер для формування 3D-карти з інформацією про глибину, але тепер вони кольорові. За словами виробника, це ніяк не покращує ефективність роботи робота, зате оператору і сторонньому софту буде простіше орієнтуватися.
  • Для управління Spot передбачений новий контролер, оснащений 8” екраном із підтримкою сенсорного управління. Він має як віртуальні, так і механічні кнопки. Корпус має захист від води. Дисплеєм обладнано і адаптер живлення для робота. З його допомогою можна стежити за рівнем заряджання акумулятора.
  • До Spot можна докупити зовнішній модуль Spot CORE I/O, до складу якого входить NVIDIA Jetson Xavier NX. Мікросхема має потужний графічний чіп і 6-ядерний процесор на архітектурі. ARM. Модуль орієнтований на роботу з машинним зором та обладнаний модемною платою з підтримкою мереж 5G.

Нагадаємо, Boston Dynamics поки що продає роботів тільки іншим компаніям. Вартість однієї робособаки становить понад $70 000, йдеться у повідомленні.

Читайте також: