Жителям та гостям Рівненщини пропонують ознайомитися з цікавим туристичним маршрутом

Після завершення децентралізації кожна громада має вже самостійно визначати для себе пріоритетність розвитку туризму на своїй території і в своїй громаді.

Але з чого почати? Як дізнатися цінність рідного куточка на туристичній мапі району, області, регіону, України? В першу чергу – побачити красу навколо, а далі вивчати своє коріння.

Візіком,  maps API, Полісся, маршрут,

Про повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на rivne.media.

Жителям та гостям Рівненщини пропонують ознайомитися з цікавим туристичним маршрутом «Забута Теклівка». Його разом з учнями розробив та нині вже апробовує Анатолій Миколайович Мацелік, місцевий краєзнавець, дослідник, вчитель географії Великоцепцевицького ліцею.

Полісся – край лісів та боліт, й один з найменш досліджених туристами куточків України. Безмежна краса й унікальність рельєфу, червонокнижжя флори та фауни, озера та ліси, а ще унікальні історичні місця можуть здивувати навіть бувалого мандрівника, – розповідає місцевий краєзнавець, дослідник, вчитель географії Великоцепцевицького ліцею Анатолій Миколайович Мацелік, – запропонований маршрут охоплює досить багато цікавих географічних й кілька історичних об'єктів. Межує нинішня окраїна Теклівка у Великих Цепцевичах з Осовою, Підлісним, Бережницею, Ремчицями, Тріскинями.

Нитка туристичного маршруту на південно-східних окраїнах села Великі Цепцевичі починається з цегляної побіленої автобусної зупинки. Саме звідси, за переказами старожилів починалася село Теклівка. Відокремлене від Великих Цепцевич, досить заможне в минулому. Сюди можна добратися будь-яким видом транспорту по центральній дорозі, по сошейці.

Далі, рухаючись вперед, вам розкажуть і покажуть про бандерівські схрони. Потім ви повернете у вузенький провулок вулиці Лугової - найстарішої вулиці Теклівки, що простягається над озерами. По вулиці ви зустрінете величезну кольорову пасіку, де стоїть понад 60 вуликів. Дбає про бджіл мешканець Сарн, родом з Теклівки – Ус Олександр Семенович. Дуже приємний чоловік, який завжди, (якщо є на місці) пригостить туристів медом. Можна навіть купити додому свіжого запашного нектару зібраного з лугових квітів.

2023-07-03 14:40:07