Precision Planting презентував картографічний застосунок для аграріїв

Під час 30-ї щорічної зимової конференції Precision Planting представив новий мобільний застосунок для польових даних – Panorama™.

Візіком, API Visicom, Precision Planting,

Про це повідомляє прес-служба компанії «Агротерра» на своїй Фейсбук-сторінці, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на agrotimes.ua.

Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

  • Panorama™ дає змогу аграріям безперешкодно переглядати дані з монітора, встановленого у кабіні машини, як безпосередньо в застосунку, так і за допомогою переміщення даних на будь-яку іншу платформу.
  • Монітор 20|20 надає найбільш повну та чітку агрономічну картину поля, і аграрії мають змогу легкого доступу до цих даних на платформі, якою вони користуються. Panorama™ має API, який дозволяє іншим галузевим платформам даних створювати з’єднання зі системою Precision Planting та безперешкодно передавати дані з монітора 20|20 на будь-яку платформу.

За допомогою застосунку Panorama™ аграрії можуть переглядати карти, створювати звіти, а дилери Precision Planting – надавати дистанційну підтримку технологій.

Довідково:

Panorama™ пройде бета-тестування навесні 2023 року в Сполучених Штатах і Канаді. Після випуску мобільний застосунок буде доступний у Apple App Store і Google Play Store, а також через браузер.

2023-01-24 10:23:02