Супутникові знімки засвідчили, що потепління змушує пінгвінів мігрувати
Вчені знайшли чотири раніше невідомі колонії імператорських пінгвінів в Антарктиді.
Але це відкриття не стало приводом для радості, адже воно продемонструвало, що птахи змушені мігрувати через танення прибережних льодовиків.
Джерело: УНІАН
Деталі:
На супутникових знімках шельфового льодовика Бранта видно, що три колонії пінгвінів були невеликими, з чисельністю менше 100 особин. Четверта колонія налічувала понад 5000 пінгвінів.
Вчені кажуть, що це відкриття додає кілька тисяч пінгвінів до загальної популяції в 550 000. Однак вони також попереджають, що воно є свідченням того, що глобальне потепління призводить до серйозних змін у середовищі існування пінгвінів.
Взимку імператорські пінгвіни живуть і розмножуються на замерзлому морському льоду. Але з роками лід тане і відколювається, що призвело до загибелі тисяч пінгвінів від переохолодження та втоплення.
Лише минулого року щонайменше 19 колоній пінгвінів повністю припинили розмноження через танення льоду.
Імператорський пінгвін - найбільший за розмірами серед усіх пінгвінів. Але цей вид перебуває під загрозою зникнення і, за прогнозами, зникне до кінця століття.
Довідково:
Зміни, які відбулися в житті імператорських пінгвінів, є яскравим прикладом того, як глобальне потепління впливає на дику природу.
- #пінгвіни
- #Антарктида
- #супутніковізнімки
2024-01-25 11:16:35