Карти демонструють зниження інтенсивності обстрілів з боку окупантів

Карти, оприлюднені Phillips P. OBrien, демонструють, як за останні кілька днів знизилася інтенсивність обстрілів з боку росіян.

Візіком,  maps API, карти, обстріли,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Тексти.

Найкращий спосіб побачити зниження інтенсивності вогню з боку російських військ за останні кілька днів – порівняти триденні карти. Подивіться на 10–12 липня та 7–9 липня. Є дві речі, які впадають у вічі, коли ви бачите їх.

По-перше, на Донбасі спостерігається величезне скорочення вогню. Ще цікавішим є те, що вогонь навколо трьох ключових українських оборонних міст за останні три дні дуже малий. (Сіверськ, Слов'янськ, Бахмут). Одначе, за російськими лініями зараз більше вогню, ніж за українськими. Це велика зміна, – зазначає професор і головний редактор журналу «Війна в історії» Філіпс О’Браєн.

Експерти зазначають, що російські окупанти зменшили кількість артилерійських обстрілів України після того, як ЗСУ з допомогою західного озброєння почали завдавати ударів по російських складах в тилу.

Водночас аналітики з Інститут вивчення війни (ISW) вважають, що зараз Кремль взяв оперативну паузу на фронті, щоб створити умови для масштабніших наступальних операцій, і готує економіку Росії до тривалої війни в Україні.

Читайте також:

2022-07-14 14:15:43