Супутник зафіксував судна окупантів в порту Маріуполя

Супутник зафіксував судна, якими окупанти можуть вивозити з порту Маріуполя метал та зерно

Візіком,  maps API, cупутник, маріуполь,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на lb.ua.

За інформацією адміністрації порту, з початку повномасштабного вторгнення Росії в акваторії порту перебувають шість вантажних суден під іноземними прапорами.

Як свідчать знімки Planet Labs, які є в розпорядженні "Схем", ці кораблі перемістились до причалів, де, за даними Маріупольської міськради, зазвичай відвантажують продукцію.

Раніше про намір окупантів вивезти українське майно повідомив директор ДП "Маріупольський морський торговельний порт" Ігор Барський.

За інформацією адміністрації порту, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в акваторії порту перебувають шість вантажних суден під іноземними прапорами. Два з них – це Lady Augusta (Ямайка, Північна Америка) та Tzarevna (Мальта). 24 травня супутник зафіксував їх біля причалів – зокрема, де розташований зерновий термінал.

Раніше Tzarevna знаходилась біля інших причалів порту – де, за даними Маріупольської міськради, зазвичай відбувається завантаження металевих виробів. Про це свідчить супутниковий знімок за 11 травня. Lady Augusta було пришвартовано неподалік.

Читайте також: