У Львові відновила роботу GPS-карта

Карта була не активною упродовж доби, тож мешканці не могли відслідкувати, де розчищають вулиці від снігу.

Візіком,  maps API, Львів, сніг,

Львів'яни знову можуть відстежувати онлайн, яка снігоприбиральна техніка працює у місті. Напередодні львів’яни скаржилися на те, що карта з кількістю снігоприбиральної техніки не показує жодної одиниці обладнання на вулицях міста.

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Твоє місто.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Зокрема, у Галицькому районі показує, що працює навантажувач на площі Ринок, а також неподалік площі Старий Ринок, йдеться у повідомленні.

Загалом у мерії звітують, що у місті працює 81 одиниця снігоприбиральної техніки. До прибирання залучили 1 725 працівників комунальних підприємств. Також у Ратуші анонсували, що о 15.00 год працівники міськради вийдуть на прибирання вулиць разом із комунальниками.

Заступник об'єднаного Галицького-Франківського шляхово-ремонтного підприємства Назар Наконечний у коментарі Тvoemisto.tv розповів, що снігоочисна техніка працює без перерви другу добу.

На дорогах у Франківському районі Львова працює грейдер. Коли трохи зменшиться рух, трактор буде підмітати вулиці від снігу. На бічні відправляємо менші трактори підмітальні. Ми працюємо уже другу добу. Сніг не припинявся. Техніка проїхала, замела все, а воно майже одразу задуло снігом знову. Висипаємо піскосуміші, сіль на дороги. Техніка заїздила лише на перезмінку і на завантаження піскосумішю, – прокоментував Назар Наконечний.

Читайте також: