На туристичну карту Івано-Франківщини нанесли понад 100 маршрутів

На замовлення управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації створено віртуальну інтерактивну туристичну карту Івано-Франківської області.

Візіком,  maps API, туризм, карта,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Курс.

Мапа інтегрована на стартову сторінку головного туристичного порталу області www.iftourism.com і водночас у всеукраїнський проєкт «Virtual Ukraine».

«Virtual Ukraine» займається оцифруванням туристичних магнітів України та їх популяризацією за допомогою сервісу переглядів онлайн-екскурсій. Це інноваційне рішення, яке у форматі цифрової мапи дає змогу переглядати онлайн-презентації природних, культурно-історичних, інфраструктурних і промислових об’єктів, а також об’єктів індустрії гостинності на смартфоні, комп’ютері та в окулярах віртуальної реальності. Наразі у проєкті представлені 9 областей.

Читайте також:

Івано-Франківщина є лідером серед регіонів України за кількістю об’єктів, інтегрованих у всеукраїнський проєкт «Virtual Ukraine».

Мапа Івано-Франківської області охоплює понад 100 віртуальних мандрівок природними, історико-культурними локаціями, об’єктами і атракціями, переважна частина яких представлена у кількох режимах-проєкціях. Більшість віртуалізованих об’єктів мапи одночасно завантажаені на гугл-карти, що спрощує прокладання маршрутів для потенційних туристів Прикарпаття і розширює межі охоплення цільової аудиторії у мережі Інтернет у цілому.

Наступного року заплановано розвивати цей цифровий промоційний продукт шляхом додавання нових інформаційних та візуальних блоків, віртуальних об’єктів/атракцій, створення англомовної версії тощо.