На мапі «Ліс у смартфоні» з’явилася нова функція – «Класи пожежної небезпеки».

Обравши шар «Пожежна небезпека», при наближенні карти можна детально ознайомитися з природними класами пожежної небезпеки на окремих ділянках лісу.

Візіком, maps API, Ліс у смартфоні,

Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Урядовий портал.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Відтепер, інформаційні технології допомагатимуть громадянам, а особливо місцевим органам влади та ОТГ, оперативно відслідковувати ситуацію з пожежною безпекою в лісових господарствах, що входять до сфери управління Держлісагентства. Також мапа стане в нагоді і працівникам ДСНС, – зазначив він.

  • Обравши шар «Пожежна небезпека», при наближенні карти можна детально ознайомитися з природними класами пожежної небезпеки на окремих ділянках лісу (вони пофарбовані у відповідні кольори).
  • Клас природної пожежної небезпеки визначається відповідно до породи та віку насаджень.

Мета проекту – моніторинг та класифікація можливих осередків пожеж та пожежонебезпечних ситуацій на території України. Наразі наші фахівці продовжують роботу над наповненням та вдосконаленням цього сервісу, – повідомив Андрій Заблоцький.

Читайте також: