У Львові еко-додаток допоміг прибрати сміття навколо озер

Львівська молодь та екоактивісти прибрали близько 3 гектарів території навколо озер в селі Соколівка.

Сміття відразу розсортували, а саме прибирання відбувалось з використанням розробки львівських інженерів – безкоштовного еко-додатку EcoHike.

Візіком,  maps API, EcoHike, додаток,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на galinfo.

Найактивніші учасники отримали подарунки від організаторів.

У волонтерському прибиранні комплексу озер взяли участь близько 20 екоактивістів та молодь з усієї області. Організаторами заходу виступали міжнародна ІТ-компанія GlobalLogic та місцеві активісти ГО “Зручна Громада”. Збір учасників відбувався через подію на Facebook та в EcoHike. Завдяки оновленому функціоналу кожен може організувати відкриті й закриті заходи в застосунку, запросити до участі інших користувачів та поділитися успіхами в соцмережах. Додаток спонукає українців до більшої екосвідомості та звертає увагу на чистоту навколишнього середовища – дозволяє позначати на мапі засмічені місця та шукати мітки інших активістів для прибирання.

Читайте також:

У сезон відпусток й пікніків сміття стає більше, і переважно його залишають відпочивальники та рибалки. За час акції активісти прибрали майже 3 гектари території навколо 2-х великих озер в центрі села на вул. Січових Стрільців та зібрали близько 20 великих мішків із побутовим сміттям. Його одразу відсортували за категоріями – ПЕТ-пляшки, скло, алюмінієві банки, пакети тощо.

Ми вдячні GlobalLogic за те, що відгукнулись на наше запрошення. Нам сподобалось працювати з додатком EcoHike. Будь-хто може встановити його на телефон і наочно побачити стан забруднення території ОТГ – як малих локацій, так і великих звалищ. Такою акцією ми хочемо привернути увагу місцевих мешканців, а особливо молоді, до проблем екології, – розповіла голова ГО “Зручна Громада” Уляна Солонюк.

Довідка

  • EcoHike — це безкоштовний додаток для iOS та Android, розроблений львівською командою інженерів компанії GlobalLogic. Застосунок дозволяє позначити на інтерактивній карті забруднену територію та об’єднати активістів для її прибирання. За 2 роки до застосунку EcoHike приєдналось понад 6000 користувачів. Було поставлено близько 300 міток і прибрано більше, ніж 100 гектарів парків. EcoHike працює на всій території України – у тому числі й у режимі офлайн.