З'явилася карта України із зазначенням підприємств-забруднювачів довкілля

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України розробило Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів (РВПЗ) у вигляді веб-карти, за допомогою якої можна отримати інформацію про 4 тис. українських підприємств, чия діяльність пов'язана зі шкідливими викидами.

Візіком,  maps API, карта, екологія,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Інтерфакс.

Веб-карта доступна на онлайн-платформі міністерства "ЕкоСистема".

ЕкоСистема - національна платформа, де зібрані всі адміністративні екопослуги для бізнесу та вся екологічна інформація для громадян. Вона постійно поповнюється новими сервісами та наборами даних. Сьогодні ми нарешті презентували важливу складову веб-порталу: зручну мапу України, на яку нанесено всі 4 тисячі підприємств-забруднювачів, інформація про які міститься в РВПЗ, - наведено слова заступника міністра екології Руслана Стрільця у повідомленні прес-служби.

За його словами, це історична подія у сфері цифрової трансформації сфери довкілля.

У відомстві зазначають, що за допомогою веб-карти можна дізнатися, які підприємства відповідальні за забруднення води або атмосферного повітря в тому чи іншому регіоні, коли Держекоінспекція востаннє перевіряла діяльність того чи іншого підприємства, який обсяг викидів вони генерують щорічно у контексті забруднення атмосферного повітря і води.

Читайте також: