2019-08-27

Подесіння — тур вихідного дня колективу «Візіком». Як це було

Тімбілдінг — штука корисна, тімбілдінг — штука потрібна. Хтось практикує його у ресторані, прогресивніші — стріляють один в одного кульками із фарбою. Наш формат відрізняється від обох і у певному відношенні знаходиться десь посередині.

Візіком, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, карта Подесіння, Чернігівщина

2019-08-15

З початку серпня ціни на запити знижено

З початку серпня було знижено ціну на запити в двох найнижчих кількісних  інтервалах, що впливає на загальну вартість, при будь-якій кількості запитів.

Візіком, ГІС, геоінформаційна система, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, картографія, картографічна платформа, картографічний сервіс, карти онлайн, електронні карти, цифрові карти, карти Візікома, карта України, інтеграція карти України, карта Києва, міста, смт, села, адреси, оновлення карти, оновлення даних, ціни на запити,

2019-08-14

Найповніша «адресна» карта - карта «Visicom»

Шановні друзі. Ми здійснили чергове оновлення наших карт і продовжуємо працювати у напрямку «найповніша» (читай — найкраща) карта України.

Візіком, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу,

2019-08-06

5 карт, 5 кольорів, 5 інфраструктур: фотограф поділився незвичними мапами

Канадський фотограф Пітер Атвуд створив карти, на які наніс 5 основоположних інфраструктурних об’єктів, які для виразності позначив різними кольорами.

Візіком, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, Пітер Атвуд

2019-08-01

Як виглядала би карта світу, якби весь лід розтанув: що буде з Україною?

Якщо людство продовжить спалювати викопне паливо, з часом глобальне потепління розтопить кригу на полюсах і вершинах гір. В результаті рівень води підніметься на 64 метри.

Візіком, ГІС, геоінформаційна система, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, картографія, картографічна платформа, картографічний сервіс, карти онлайн, електронні карти, цифрові карти, карти Візікома, карта України, інтеграція карти України, карта Києва, міста, смт, села, адреси, оновлення карти, танення льодовиків, затоплення територій