З'явилося нове рішення для картографування врожайності

Компанія «Байєр» пропонує українським аграріям нове рішення для картографування врожайності.

Це набір обладнання, що допоможе значно прискорити інтеграцію цифрових рішень на ринку України.

Візіком,  maps API, картографування,

Про це розповів менеджер з розвитку бізнесу ТОВ «Байєр» Сергій Сичевський під час Всеукраїнського практичного форуму Digital Farming, повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на agrotimes.ua.

Згідно досліджень, лише 15% комбайнів, що працюють на території України, є повністю сумісними з нашою платформою FieldView. На комбайни, що не сумісні з FieldView, але можуть генерувати карти врожайності, можна поставити GPS-антену та збільшити цю частку до 21%. Та все ж це мало. Для того щоб забезпечити комплексний цифровий підхід на підприємстві, необхідно збирати карти врожайності з усього поля. Так, ми дійшли висновку, що потрібно створити рішення, яке дозволило б нашим агровиробникам дообладнати комбайни системами картографування врожайності у більш економічний спосіб. Відтак, ми пропонуємо на ринку новий продукт – Climate Yield Kit, – зазначає Сергій Сичевський.

Довідково:

  • Climate Yield Kit – це набір із трьох компонентів: датчик вологості, датчик врожайності та професійна GPS Антена, що встановлюється на будь-який комбайн, потрібне лише живлення. Надалі до неї підключається система FieldView Drive, що збирає інформацію та будує карту врожайності.
  • Рішення повністю сумісне з платформою FieldView.

Таким чином кожен аграрій може переобладнати свою стару техніку або дооснастити нещодавно придбані машини функцією картографування врожайності й почати аналізувати дані з полів для підвищення ефективності господарювання.

Встановлення досить не складне, воно може бути виконане клієнтом, завдяки спеціальній відео інструкції, або ж нашою технічною командою. Цього року ми з нашими партнерами вже почали встановлювати та використовувати такі набори. Думаю, надалі ми будемо лише вдосконалюватись у цій сфері і працювати над тим, щоб все більша кількість комбайнів в Україні могла генерувати такі дані та входити у світ точного землеробства, – додає Сергій Сичевський.

2022-08-24 12:32:55