Від 3D-карти до 3D-картини

Будинки і міські пейзажі захоплювали людську уяву протягом тисячоліть. Міські ландшафти з їх сумішшю архітектури, доріг і парків впливали на хід історії.

Візіком,  maps API, 3D-карти, 3D-картини,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на visicom.ua.

Пульсуючі і постійно зростаючі міста схожі на живі організми. Вони забезпечують притулок, відпочинок, роботу, навчання.

Ми, в свою чергу, досліджуємо їх. В архітектурі, приміром, пробуємо виявити фізичні та емоційні прояви цього виду мистецтва. Зрештою, часто ми захоплюємося нею настільки, що починаємо відтворювати в міні-моделях — графічно або більш масштабно.

Так, як роблять клієнти Візіком з Великобританії, відомі крафтовики з компанії CHISEL&MOUSE.

Остання, в свою чергу, відома досить оригінальним виробничим підходом. Згідно з ним, в основі творчого процесу лежить поєднання ручної праці (звідси в назві “долото”) і найновіших технологій (за них відповідає “миша” (комп’ютерна).

Очевидно, для того щоб створити якісний макет промислового об’єкту потрібні не лише специфічні навики ручної праці, але і надзвичайне терпіння і схильність до деталізації (див. відео).

Відтак, з 2011 року брати Роберт і Гевін Пейслі відливають та обробляють вручну точні фізичні міні-копії изначних архітектурних пам’яток та міських пейзажів.

Візіком співпрацює з компанією “Долото і миша” в частині постачання їй якісних 3D-мап. Тих, котрі згодом лягають в основу фантастичних 3D-картин. Уявіть сам зріз мистецького акту: тут тобі і супутникові дані, і 3D-друк і ручна робота з гіпсом. Іншими словами, шлях від супутника до стіни у Вашій вітальні досить довгий і насичений.

Замовляйте у нас 3D-мапи для Вашого бізнесу, а у наших британських друзів 3D-картини для своїх лофтів.

В обох випадках це безпрограшний варіант.